امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل در فعال سازي فروش فايل و دانلود
با سلام
من همه موارد ارتقاء فروشگاه را فعال نمودم و فعلاً تا اطمينان كافي از فعال شدن فروش فايل، گالري تصاوير را فعال ننمودم.
اما سئوال اصلي من اين است كه هرچه تلاش كردم، نتوانستم قسمت فروش فايل را فعال سازم چون هروقت دكمه فعالسازي فروش فايل را فشار مي دهم، سيستم با خط قرمز پاسخ مي دهد اعتبار شما كافي نيست و پس از چند ثانيه، فيلدي آشكار مي شود كه بايستي افزايش اعتبار دهم و اين درحالي است كه من الآن 14000 تومان در اعتبار خودم دارم و تعجب مي كنم كه ايراد كار چيست و قالب فروش فايل هم رو فروشگاهم در بيزنا است. و در ضمن نام فروشگاه من(كالاناز ياKalanaz) مي باشد
لطفاً راهنمايي نماييد با تشكر ejmy
طلب كردم ز دانايي يكي پند
مرا فرمود با نادان مپيوند
پاسخ
سپاس شده توسط:
(05-03-2016, 07:17 PM)ejmy نوشته: با سلام
من همه موارد ارتقاء فروشگاه را فعال نمودم و فعلاً تا اطمينان كافي از فعال شدن فروش فايل، گالري تصاوير را فعال ننمودم.
اما سئوال اصلي من اين است كه هرچه تلاش كردم، نتوانستم قسمت فروش فايل را فعال سازم چون هروقت دكمه فعالسازي فروش فايل را فشار مي دهم، سيستم با خط قرمز پاسخ مي دهد اعتبار شما كافي نيست و پس از چند ثانيه، فيلدي آشكار مي شود كه بايستي افزايش اعتبار دهم و اين درحالي است كه من الآن 14000 تومان در اعتبار خودم دارم و تعجب مي كنم كه ايراد كار چيست و قالب فروش فايل هم رو فروشگاهم در بيزنا است. و در ضمن نام فروشگاه من(كالاناز ياKalanaz) مي باشد
لطفاً راهنمايي نماييد با تشكر ejmy

سیستم درست جواب داده اعتبار مالی شما کافی نیست چون هزینه فعال سازی فروش فایل 25000 تومان است و شما به فرموده خودتان 14000 تومان موجودی دارید/
پس از افزایش موجودی به 25000 تومان فروش فایل خودکار فعال می شود
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان