امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کد تخفیف ویژه ایام محرم 1394
همکار گرامی به استحضار می رساند که به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم و فروش ویژه (لیوان های چایدار) در صورت تمایل می توانید از (کد تخفیف ویژه) نیز برای مشتریان خود استفاده نمایید.

مزیت کد تخفیف: می توانید به مشتریان خود با ارائه کد تخفیف بیفزایید و فروش خود را بیشتر نمایید.
در صورت تمایل به دریافت کد تخفیف روی "پاسخ" کلیک کنید و درخواست خود را ارسال نمایید و در کمتر از 1 ساعت کد تخفیف را دریافت نمایید.
لیوان های چایدار را اینجا می توانید مشاهده نمایید.
پاسخ
سپاس شده توسط:
(16-10-2015, 07:55 AM)شاپ تل نوشته: همکار گرامی به استحضار می رساند که به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم و فروش ویژه (لیوان های چایدار) در صورت تمایل می توانید از (کد تخفیف ویژه) نیز برای مشتریان خود استفاده نمایید.

مزیت کد تخفیف: می توانید به مشتریان خود با ارائه کد تخفیف بیفزایید و فروش خود را بیشتر نمایید.
در صورت تمایل به دریافت کد تخفیف روی "پاسخ" کلیک کنید و درخواست خود را ارسال نمایید و در کمتر از 1 ساعت کد تخفیف را دریافت نمایید.

سلام
برای قرار دادن کد تخفیف ویژه لطفا راهنماییم کنید.سپاس
پاسخ
سپاس شده توسط: شاپ تل
با عرض سلام و خسته نبا شید 
من می خواهم از کد تخفیفی که دریافت کردم در وبلاگم استفاده کنم.
با تشکر.
پاسخ
سپاس شده توسط: شاپ تل
(16-10-2015, 12:31 PM)کورش واعظپور نوشته: با عرض سلام و خسته نبا شید 
من می خواهم از کد تخفیفی که دریافت کردم در وبلاگم استفاده کنم.
با تشکر.

کد تخفیف شما k2m24m ویژه محرم (لیوان چای دار)
پاسخ
سپاس شده توسط:
(16-10-2015, 12:20 PM)maral نوشته:
(16-10-2015, 07:55 AM)شاپ تل نوشته: همکار گرامی به استحضار می رساند که به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم و فروش ویژه (لیوان های چایدار) در صورت تمایل می توانید از (کد تخفیف ویژه) نیز برای مشتریان خود استفاده نمایید.

سلام
برای قرار دادن کد تخفیف ویژه لطفا راهنماییم کنید.سپاس
کد تخفیف شما m2m24m ویژه محرم (لیوان چای دار)
می توانید این کد را در اختیار مشتری خود قرار دهید
کد یکبار مصرف است.ودرصورت استفاده امکان ارائه یک کد دیگر وجود دارد
در صورتیکه دارای وبلاگ هستید می توانید در یک پست این کد را به مشتریان خود معرفی نمایید
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان